Vlog: Rianne S Xena en MEO Spandex Hood
Het is weer zondag, het einde van de week. Tijd om even terug te kijken dus. In mijn vlog op youtube vertel ik je deze zondag over de twee toys die ik afgelopen week getest heb. De Rianne S Xena. Een duo vibrator, gemaakt door de Nederlandse sextoy designer Rianne Swierstra. Hij kan niet alleen vibreren, maar hij heeft ook een verwarmende functie.
Verder praat ik je ook in het kort bij over de MEO spandex hood die ik heb getest. Als je nu denkt: een hood? Wat is dat dan? Kijk dan even naar het filmpje, dan ben je daarna helemaal op de hoogte!
Vergeet je ook niet even te abonneren op mijn YouTube kanaal!
Wil jij Tess Tesst helpen?
Als je een seksspeeltje op afstand gaat bestellen, een andere sextoy of een willekeurig product bij Bol.com, zou je me echt heel erg helpen als je dat via een van de linkjes hieronder doet. Van elke aankoop die je via zo’n linkje doet, krijg ik een klein percentage. Het kost jou helemaal niks en je merkt er verder ook niks van. Het is helemaal anoniem, dus ik krijg geen gegevens van jou te zien. Op die manier help je Tess Tesst zonder dat het jou iets kost en zorg je ervoor dat deze site kan blijven bestaan. Dankjewel!
0 reacties