Een nieuwe Tess Tesst Nieuwsbrief
Vanaf januari 2019 willen wij je eens per maand een nieuwsbrief versturen.
Natuurlijk krijg je daarin een samenvatting van de reviews en vlogs van die maand, maar er is meer.
Inmiddels krijgen wij namelijk leuke aanbiedingen van onze partners, en hebben wij natuurlijk ook onze Yayorgasms webshop.
Wij willen er dus voor zorgen dat jij elke maand op de hoogte bent van het laatste nieuws omtrent onze sites, dat je leuke aanbiedingen krijgt in je postvak en natuurlijk je op de hoogte houden van alles wat wij doen.
Klinkt dat goed? Schrijf je hieronder dan in voor onze nieuwsbrief.
Onze nieuwsbrieven worden verzorgd door het Mailchimp platform, wij hebben hiervoor gekozen om jullie privacy zo goed mogelijk te waarborgen
Jay is de persoon achter Tess Tesst die verantwoordelijk is voor het testen van, en schrijven over seksspeeltjes die gericht zijn op de penis en de prostaat.
Omdat Jay ook kinkster is zal hij van tijd tot tijd ook een review of artikel schrijven over Kink en BDSM en alles wat daar bij komt kijken
Buiten zijn talent voor testen en schrijven over seks, seksualiteit, BDSM en natuurlijk seksspeeltjes, is hij ook verantwoordelijk voor het technisch onderhoud, de marketing en nog veel meer andere zaken binnen Tess Tesst en veel andere websites van zijn klanten.